pas czarny Jiu-jitsu PREMIUM z panelem na belki

  • dodaj recenzję:
  • producent: TONBO
  • dostępność: jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 100,00 pln brutto
  • Czas realizacji: 7 dni roboczych
  • 120,00 pln

Pas Jiu-jitsu - Czarny

Na mistrzowski pas czarny ciężko i wytrwale pracujemy latami. Dlatego warto aby ten nie tylko był wysokiej jakości, miał idealnie dobraną długość ale też był spersonalizowany w sposób odpowiadający naszej osobowości. Przecież ten pas pozostanie z nami na lata.

Pas PREMIUM TONBO obszyty jest wysokiej jakości tkaniną bawełnianą o drobnym splocie nadającym gładkości i elegancji. Pas przeszywany jest 16 krotnie, wytrzymałymi na rwanie i przecieranie nićmi rdzeniowymi. Dzięki czemu ma wysoką wytrzymałość i co minimalizuje jego odkształcanie w miejscu wiązania. Na jednym z końców naszywany jest czerwony panel na belki.

 

 

Szerokość pasa to ok. 4,8cm, a grubość to ok. 0,5cm. Dzięki wielokrotnym przeszyciom, pomimo swojej masywności, pas pozostaje miękki i łatwy do zawiązania.

Hafty 1 i 2 są wykonywane na tkaninie przed zszyciem pasa po jednej jego stronie. Druga strona pozostaje czarna. Nie wykonujemy haftów na zszytych pasach, ponieważ spód haftu jest bardzo nieestetyczny. Belki haftowane są na panelu bo obu stronach, a sam panel naszywany jest na uprzednio zszyty już pas. Przy promocji na kolejny stopień, można wymienić sam panel bez konieczności rozpruwania pasa.

Tłumaczenia imion na język japoński wykonujemy tylko w alfabecie katakana. Pojedyncza belka ma wymiar 0,8 x 4,5cm. Odstęp pomiędzy belkami to 3mm.

 

W cenie podstawowej pasa nie ma haftu (za wyjątkiem haftowanego logo TONBO), a haft na zdjęciu "Jiu-jitsu kanji" stanowi jedynie przykład. Z dostępnych opcji możesz wybrać jaki haft chcesz, jakiego koloru i gdzie ma być umieszczony. Na powyższej grafice prezentujemy lokalizacje. W przypadku wybrania własnych haftów 1 i 2, nie zapomnij właściwie ich nam opisać (używając określeń haft 1, haft 2), tak aby zostały umieszczone na odpowiednich końcach pasa. Pamiętaj, że maksymalna wielkość haftu nie może przekroczyć 4x14cm. Jeśli nie ma tego czego potrzebujesz, napisz do nas na contact@tonbo.eu.

Jeśli decydujesz się na haft lub rozmiar indywidualny, w koszyku wybierz jedną z opcji przedpłat, np.: płatność przelewem, PayU, Paypall. Zamówień o cechach indywidualnych nie realizujemy za pobraniem.