pas brązowy PREMIUM

  • dodaj recenzję:
  • producent: TONBO
  • dostępność: jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 100,00 pln brutto
  • Czas realizacji: 7 dni roboczych
  • 115,00 pln

Pas brązowy PREMIUM

Pas brązowy to już ostatni krok przed osiągnięciem pasa mistrzowskiego. Ale tylko Ci którzy doszli do tego poziomu wiedzą ile kosztuje to pracy i wyrzeczeń. Dlatego warto aby pas brązowy nie tylko był wysokiej jakości, miał idealnie dobraną długość ale też był spersonalizowany w sposób odpowiadający naszej osobowości.

Pas PREMIUM TONBO obszyty jest wysokiej jakości tkaniną o drobnym splocie nadającym gładkości i elegancji. Pas przeszywany jest 16 krotnie co minimalizuje jego odkształcanie w miejscu wiązania.

 

 

Szerokość pasa to ok. 4,8cm, a grubość to ok. 0,5cm. Dzięki wielokrotnym przeszyciom, pomimo swojej masywności, pas pozostaje miękki i łatwy do zawiązania.

Hafty wykonywane są na tkaninie przed zszyciem pasa po jednej jego stronie. Druga strona pozostaje brązowa. Nie wykonujemy haftów na zszytych pasach, ponieważ spód haftu jest bardzo nieestetyczny.

Tłumaczenia imion na język japoński wykonujemy tylko w alfabecie katakana. Pojedyncza belka ma wymiar 0,8 x 4,5cm. Odstęp pomiędzy belkami to 3mm.

 

W cenie podstawowej pasa nie ma haftu (za wyjątkiem haftowanego logo TONBO), a haft na zdjęciu stanowi jedynie przykład. Z dostępnych opcji możesz wybrać jaki haft chcesz, jakiego koloru i gdzie ma być umieszczony. Na powyższej grafice prezentujemy możliwe lokalizacje. W przypadku wybrania własnych haftów 1 i 2, nie zapomnij właściwie ich nam opisać (używając określeń haft 1, haft 2), tak aby zostały umieszczone na odpowiednich końcach pasa. Pamiętaj, że maksymalna wielkość haftu nie może przekroczyć 4x14cm. Jeśli nie ma tego czego potrzebujesz, napisz do nas na contact@tonbo.eu.

Jeśli decydujesz się na haft lub rozmiar indywidualny, w koszyku wybierz jedną z opcji przedpłat, np.: płatność przelewem, PayU, Paypall. Zamówień o cechach indywidualnych nie realizujemy za pobraniem.