kimono do karate TONBO - JUNIOR, białe, 9oz

  • dodaj recenzję:
  • producent: TONBO
  • dostępność: jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • 76,00 pln 59,00 pln

Kimono do karate dziecięce

Końcówka serii w wyprzedaży ze względu na skazy materiałowe oraz zabrudzenia. Ani skazy ani zabrudzenia nie wpływają na funkcjonalność stroju, jedynie na wygląd.

Kimono do karate dla dzieci wykonane jest z bielonej bawełny o gramaturze 9oz, dzięki temu jest lekkie, przewiewne i doskonale nadaje się nie tylko do treningów karate ale i wszystkich opartych na ćwiczeniach ogólnorozwojowych jak gry i zabawy.

Dla wygody zakładania oraz noszenia, bluza zaopatrzona jest w troczki, dzięki którym poły nie wychodzą spod zawiązanego na nie pasa. Spodnie w pasie mają wszytą gumę oraz sznurek, które łatwo pozwalają dopasować je do budowy ciała dziecka i utrzymują na swoim miejsc. Dodatkowo aby były wygodne w trakcie treningu, w kroku wszyta jest wstawka dająca dużą swobodę ruchu. Szwy łączące poszczególne części stroju przeszywane są dwukrotnie nadając im dużej wytrzymałości na rozrywanie.

Komplet wyposażony jest w biały pas.


przeczytaj koniecznie:

 

kliknij na ikonę haftu i czytaj więcej na temat personalizacji produktu;

zamów tłumaczenie i wyhaftuj swoje imię na tym stroju;

 

 TABELA ROZMIARÓW*

rozmiar wzrost [cm] a [cm] b [cm] c [cm] d [cm] e [cm]
120 115-125 110 55 48 20 78
130 125-135 121 57 52 20,5 81
140 135-145 132 60 55 21 84
150 145-155 141 65 58 22 88
160 155-165 152 73 60 24 96

*wymiary podawane są w przybliżeniu +/- 1-2cm ze względu na możliwy skurcz technologiczny; wymiary ulegną pomniejszeniu po pierwszym praniu ok. 5%


Kimono: karate dziecięce

Karate to bardzo popularny wśród dzieci sport walki. Treningi zawierają w dużej mierze ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają za zadanie nie tylko polepszyć szybkość czy refleks zawodników, ale też wpłynąć na utrzymanie równowagi, gibkość i elastyczność mięśni. Początkowo zaleca się, aby najmłodsi zabierali na zajęcia wygodne spodnie lub getry z długimi nogawkami oraz koszulkę. Z czasem jednak — zwłaszcza po egzaminie na pierwszy kolorowy pas każdy junior pragnie posiadać własne karategi, czyli profesjonalny strój składający się z bluzy, spodni i pasa. Podczas wybierania kimona dziecięcego warto zwrócić uwagę na jakość bawełny, z jakiej zostało uszyte, bo to w dużej mierze decyduje o jego wytrzymałości.

Komplet do karate dla dzieci — białe kimono

W dziecięcym stroju treningowym bardzo dużą rolę odgrywa wygoda. Stąd też oferowane przez nas kimono zostało wyposażone we wszystko, co niezbędne, aby zapewnić komfort wykonywania ćwiczeń. Troczki utrzymują bluzę w odpowiednim położeniu i zapobiegają jej rozchodzeniu się na boki, a wszyta w pasie spodni guma ze sznurkiem nie uciska brzucha. Dzięki dodatkowemu klinowi w kroku nic nie ogranicza swobody wykonywania nawet wysokich wykopów. Zestaw wyposażony został w biały pas odpowiedni do noszenia także dla tych, którzy jeszcze nie zdali pierwszego egzaminu.

Jeżeli szukasz solidnego stroju do karate dziecięcego, zapraszamy do zakupu naszego kimona. Ze względu naturalne kurczenie się bawełny w praniu, zalecamy wybór nieco większego rozmiaru niż ten, który nosi dziecko.

Jeśli decydujesz się na haft lub rozmiar indywidualny, w koszyku wybierz jedną z opcji przedpłat, np.: płatność przelewem, PayU, Paypall. Zamówień o cechach indywidualnych nie realizujemy za pobraniem.