klubowe kimona »

Propozycja szycia klubowych kimon jest kierowana do trenerów, instruktorów, nauczycieli, którzy prowadzą własne kluby i są zainteresowani wyróżnianiem oraz zwiększaniem rozpoznawalności własnych studentów/zawodników na imprezach publicznych, jak: zawody, seminaria, pokazy, obozy, inne.
 
 JAK TO DZIAŁA
 
1. Jeśli jesteś zainteresowany szyciem dedykowanych kimon dla klubu/dojo, prześlij nam logo, które ma być wyhaftowane na kimonie na adres contact@tonbo.eu, z wytycznymi co do wielkości i gdzie ma być umieszczone. Prześlij ewentualnie inne elementy graficzne do umieszczenia na bluzie i spodniach (inne znaki graficzne, motto klubu, itp).
 
2. Wybierz materiały z których ma być wykonana bluza i spodnie. Obecnie dostępne:
1 - materiał na spodnie, 100% bawełna, splot płócienny, 14oz, 3 kolory: czarny, biały, chabrowy
2 - materiał na bluzy, 100% bawełna, plecionka, dostępne dwie gramatury: 420g/m2 i 580g/m2, 3 kolory: czarny,
     biały, chabrowy
3 - materiał na spodnie, 100% bawełna, splot ripstop, 7oz, 3 kolory: czarny, biały, chabrowy
4 - materiał na spodnie, 100% bawełna, splot diagonalny, 10oz, tylko w kolorze białym
 
3. Wybierz kolor nici. W standardzie posiadamy:
Jeśli chciałbyś inny kolor nici niż te wymienione powyżej będziemy Cię prosić o przedpłatę na ich zakup. Po wyszyciu pierwszego zamówienia nici pozostają Twoją własnością i będą służyć do odszywania wyłącznie Twoich kimon.
 
4. Wybierz kolor sznurka do spodni. Na stanie utrzymujemy:
Sugerujemy abyś wybrał jeden z nich, ponieważ produkcja sznurka dla małych zamówień jest bardzo kosztowna ze względu na wymagane przez producenta minimum.
Jeśli chcesz aby spodnie zostały wykończone w tradycyjny sposób, zamiast sznurka przygotujemy troczek.
 
5. Lamówka do obszycia rozporków bluzy i spodni to kolejny element do wyboru. Na stanach utrzymujemy lamówki bawełniane w poniższych kolorach:
 
 
6. Popularne jest podszywanie bluz taśmami z zawartymi na nich informacjami (szczególnie w BJJ). Na stanie mamy poniższe wzory z których możesz skorzystać:
Jeśli nie chcesz taśm, bluza i spodnie zostaną wykończone w standardowy sposób, przez podwinięcie. Jeśli natomiast chciałbyś mieć taśmę dedykowaną, prześlij nam wytyczne co do tego jakie informacje mają być na niej zawarte, przygotujemy projekt graficzny i w przypadku akceptacji zlecimy ich produkcję. Koszt produkcji taśm leży w całości po Twojej stronie, a taśmy stanowią wyłącznie Twoją własność.
 
7. Znając wszystkie Twoje oczekiwania przygotowujemy wycenę.
 
8. Po uzgodnieniu ceny oraz wszelkich detali przygotujemy wizualizację Twojego kimona do akceptacji.
 
9. Pierwsze zamówienie nie może być mniejsze niż 5 kimon (dowolne rozmiary), ze względu że przygotowanie haftów jest kosztowne i bierzemy na starcie ten koszt w całości na siebie. Każde kolejne zamówienie to minimum 3 kimona (dowolne rozmiary).
 
10. Produkcję uruchamiamy po otrzymaniu od Ciebie przedpłaty. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia i uzgadniamy go przed rozpoczęciem produkcji.
 
11. Wysyłka zamówienia.