pas czerwono-biały PREMIUM

  • dodaj recenzję:
  • producent: TONBO
  • dostępność: jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 240,00 pln brutto
  • Czas realizacji: 7 dni roboczych
  • 270,00 pln

Na mistrzowskie pasy ciężko i wytrwale pracujemy latami. Dlatego warto aby ten nie tylko był wysokiej jakości, miał idealnie dobraną długość ale też był spersonalizowany w sposób odpowiadający naszej osobowości. Przecież ten pas pozostanie z nami na lata.

Pas czerwono-biały PREMIUM zszyty jest z 13 równych części materiału (7 czerwonych i 6 białych). Pas przeszywany jest 16 krotnie, wytrzymałymi na rwanie i przecieranie nićmi rdzeniowymi. Dzięki czemu ma wysoką wytrzymałość i co minimalizuje jego odkształcanie w miejscu wiązania.

 

 

Szerokość pasa to ok. 4,8cm, a grubość to ok. 0,5cm. Dzięki wielokrotnym przeszyciom, pomimo swojej masywności, pas pozostaje miękki i łatwy do zawiązania.

Hafty wykonywane są na tkaninie przed zszyciem pasa po jednej jego stronie. Druga strona pozostaje czerwona. Nie wykonujemy haftów na zszytych pasach, ponieważ spód haftu jest bardzo nieestetyczny.

Tłumaczenia imion na język japoński wykonujemy tylko w alfabecie katakana. Pojedyncza belka ma wymiar 0,8 x 4,5cm. Odstęp pomiędzy belkami to 3mm.

 

W cenie podstawowej pasa nie ma haftu (za wyjątkiem haftowanego logo TONBO), a haft na zdjęciu stanowi jedynie przykład. Z dostępnych opcji możesz wybrać jaki haft chcesz, jakiego koloru i gdzie ma być umieszczony. Na powyższej grafice prezentujemy możliwe lokalizacje. W przypadku wybrania własnych haftów 1 i 2, nie zapomnij właściwie ich nam opisać (używając określeń haft 1, haft 2), tak aby zostały umieszczone na odpowiednich końcach pasa. Pamiętaj, że maksymalna wielkość haftu nie może przekroczyć 4x14cm. Jeśli nie ma tego czego potrzebujesz, napisz do nas na contact@tonbo.eu.

Jeśli decydujesz się na haft lub rozmiar indywidualny, w koszyku wybierz jedną z opcji przedpłat, np.: płatność przelewem, PayU, Paypall. Zamówień o cechach indywidualnych nie realizujemy za pobraniem.