rashguard, długi rękaw, biały

  • 98,00 pln 69,00 pln


Rashguard, wykonany z tkaniny będącej mieszanką nylonu i poliestru, jest bardzo elastyczny, przez co doskonale dopasowuje się do ciała i każdej sylwetki. Nazywany przez nas „second skin” – „druga skóra”, pozwala na podkreślenie wytrenowanej sylwetki.

Użyty materiał jest średniej grubości, doskonale nadaje się do wszelkiej aktywności ruchowej m.in. do treningów walk parterowych (zapobiega obtarciom na macie), do ubrania pod kimono, do treningów siłowych, itp. Konstrukcja rashguard’a została zaprojektowana tak, aby dawać dodatkowy komfort w czasie ruchu: szew barkowy, szew boczny oraz szew rękawa idący wzdłuż kończyny górnej zostały przesunięte do przodu lub tyłu w stosunku do osi bocznej ciała. Dzięki temu rozwiązaniu szew barkowy, przesunięty kilka cm do przodu, nie ugniata mięśnia czworobocznego, potocznie zwanego "kapturem" gdy rashguard jest założony pod kimono, natomiast szew boczny i szew rękawa, przesunięte do tyłu, nie zahaczają się o siebie przy ruchach ramion np. w czasie biegu.

Podczas projektowania tego modelu postanowiliśmy pójść w minimalizm: jedynymi elementami nadruku jakie znajdują się na koszulce są nieduże loga umieszczone na lewej piersi i na plecach, kilka cm od kołnierza.
TABELA ROZMIARÓW

obwód S M L XL
klatka piersiowa [cm] 85-95 96-105 106-115 116-125
pas [cm] 65-75 76-85 86-95 96-105