rękawice grapplingowe MMA TONBO-IKUSA skóra

  • 79,00 pln 69,00 pln

Rękawice grapplingowe MMA

IKUSA — z japońskiego oznacza walkę, a w naszym sklepie chcemy sprawić, że będzie ona zwycięska. Przygotowaliśmy więc wysokiej jakości rękawice TONBO-IKUSA, które bez wątpienia zadowolą każdego miłośnika MMA. To produkt stworzony z myślą o skutecznej ochronie dłoni przed urazami, a jednocześnie doskonałym komforcie użytkownika. Rękawice grapplingowe TONBO-IKUSA przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, dzięki czemu możesz przekonać się o ich zaletach niezależnie od tego, czy dopiero wkraczasz w świat mieszanych sztuk walki, czy masz już za sobą mnóstwo zwycięskich pojedynków.

Rękawice MMA dla zawodowców i amatorów

TONBO-IKUSA to model bez osłony kciuka, z jednoczęściowym wypełnieniem gumową pianką „eva foam” wszytą od końców palców aż do śródręcza. Pianka w tych rękawicach MMA ma strukturę kilkuwarstwową z dużym zgrubieniem na kłykciach, przez co stanowi dobrą amortyzację dla części uderzającej ręki. Zapięcie skonstruowane jest zaś w oparciu o dwa niezależne paski dużo lepiej usztywniające nadgarstek niż pojedyncze zamknięcie, w jakie wyposażono większość rękawic grapplingowych dostępnych na rynku. Szerszy jest podstawowym zapięciem, węższy natomiast nie tylko poszerza zapięcie podstawowe, ale również dociąga cześć rękawicy, przez którą przechodzi kciuk. Znacznie ułatwia to swobodne zamykanie dłoni w pięść — bardzo łatwo jest bowiem wybić zamknięty, ale odstający kciuk w trakcie uderzenia.

Wytrzymałe rękawice grapplingowe TONBO-IKUSA — komfort i ochrona

Miejsca na palec wskazujący i środkowy w rękawicach grapplingowych TONBO-IKUSA mają taką samą długość — to rozwiązanie dużo lepiej chroni kostki palców, które po zamknięciu dłoni w pięść kończą się prawie na tej samej wysokości. Każdy, kto rozbił wspomniane kostki przy tarczowaniu, doceni ten element. Całość rękawicy MMA wykończona jest matową, wysokogatunkową skórą bydlęcą o ciekawej chropowatej strukturze i gramaturze 6 oz. Zapraszamy do składania zamówień!
                            


TABELA ROZMIARÓW*

rozmiar
unisex
S M L XL
obwód dłoni [cm] 18-19 20-22 23-24 25-27